producent naczep
Polski English Deutsch Facebook

Toll Collect

Firma Toll Collect opracowała na zlecenie niemieckiego rządu system poboru myta, który nalicza i ściąga opłaty drogowe proporcjonalnie do pokonywanych odcinków dróg.

System ten bazuje na innowacji kombinacji technologii telefonii komórkowej (GSM) oraz satelitarnym systemie nawigacyjnym (GPS). Gwarantuje to, że podczas poboru myta ruch drogowy na autostradach nie będzie paraliżowany. W odróżnieniu do powszechnie stosowanych systemów pobór w systemie Toll Collect nie wymaga ani ograniczenia prędkości, ani zatrzymywania ciężarówek, ani też poruszania się na ściśle określonych pasmach jezdni.


fot. http://www.toll-collect.de

Warunkiem korzystania z automatycznego systemu wykupu myta jest rejestracja przedsiębiorstwa transportowego i jego pojazdów podlegających opłacie u operatora Toll Collect. Po dokonaniu rejestracji przedsiębiorstwo otrzyma na każdą ciężarówkę, kartę pojazdu na której zapisane będą wszystkie najważniejsze dane pojazdu. Użytkownik będzie mógł się wylegitymować u autoryzowanego partnera serwisowego Toll Collect i ustalić termin montażu urządzenia pokładowego w pojeździe.


fot. http://www.toll-collect.de

W zależności od typu urządzenia pokładowego można je zainstalować w szufladce DIN (urządzenie pokładowe w wersji zabudowanej) lub na tablicy rozdzielczej (urządzenie pokładowe w wersji odkrytej). Podczas montażu do pamięci urządzeń pokładowych zostaną wpisane niezmienne specyficzne dane techniczne samochodu ciężarowego, np. klasa emisji spalin. Poprzez zapisanie numeru rejestracyjnego pojazdu w pamięci urządzenia nastąpi jednoznaczne przyporządkowanie numeru rejestracyjnego do urządzenia pokładowego. Więcej informacji na: http://www.toll-collect.de/

Godziny otwarcia

Zapraszamy w godzinach: pn-pt od 8.00 do 16.00. 
 

Aktualności

Nowa strona internetowa

Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, galerią zdjęć a także filmów przedstawiających naszą fi ... / 2013-10-23

StartO nasProdukcja naczepTransport specjalistycznySerwisGaleriaAktualnościKontakt
 
Copyright 2010 - 2014 © All Rights Reserved.
Bogamet, ul. Szczecińska 15-19, Lisi Ogon, 86-065 Łochowo
Tel./ fax. + 48 52 583 60 51, e-mail: bogamet@bogamet.pl
Agencja interaktywna